Kontakt

PakPrint Systemy Opakowań

Biuro handlowe:

ul. Porcelanowa 13
40-246 Katowice

tel. + 48 32 760 70 50
fax: +48 32 700 72 98

pakprint@pakprint.eu

Malwina Bednarska: 32 790 52 72; tel. kom. 533-039-000 malwina.bednarska@pakprint.eu
Weronika Misztal: 32 700 78 56 tel. kom. 889-892-183 weronika.misztal@pakprint.eu
Robert Schindler: 32 760 70 51; tel. kom. 736-607-348 robert.schindler@pakprint.eu
Agnieszka Król: 32 760 70 50; tel. kom.504-93-33-92 agnieszka.krol@pakprint.eu
Robert Nowicki: 32 441 77 49; tel. kom.503-58-18-40 robert.nowicki@pakprint.eu
Agnieszka Moliszewska: 32 790 52 72; tel. kom.693-73-37-97 biuro@pakprint.eu
Krzysztof Kolecko: 32 494 33 37; tel. kom.501 927 500 krzysztof.kolecko@pakprint.eu
Marek Rzeźniczek: tel. kom.693-51-31-35 marek.rzezniczek@pakprint.eu
ODDZIAŁ ŁÓDŹ: tel. 518-501-135 sprzedaz@pakprint.eu

Jeżeli szukasz sprawdzonego producenta toreb papierowychz nadrukiem, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie.. Oferujemy kompleksową pomoc i doradztwo w wybraniu najkorzystniejszego rozwiązania. Nasz atut to rozsądne ceny! Czekamy na Twój e-mail lub telefon!