Torby reklamowe, papierowe, ekologiczne, foliowe z nadrukami

 

 

 

O FIRMIESą niezwykle praktyczne i nie możemy obyć się bez nich codziennie, robiąc, chociażby zakupy – torby papierowe z logo to wszechobecne gadżety reklamowe. Dzięki swojej powszechnej obecności w życiu konsumentów, pomagają zbudować i utrwalić wizerunek marki.


Firma powstała w 1991 r.. Szybko zorientowała się na zapotrzebowanie rynku na opakowania z nadrukiem. Już wówczas dostrzegaliśmy, że tego rodzaju produkty mają szansę stać się niezwykle popularnym elementem działań marketingowych większości znanych firm. W związku z tym postawiliśmy na poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności, a także na sukcesywne powiększanie asortymentu o nowości na rynku. Dzięki takiemu podejściu, stopniowo zyskiwaliśmy coraz więcej zaufanych Klientów, którzy wiedzieli, że współpracując z nami, otrzymają nowoczesne i estetycznie wykonane opakowania.


Z biegiem lat rynek zaczął się zmieniać, a my wyszliśmy naprzeciw nowym trendom i wprowadziliśmy do oferty także ekologiczne torby papierowe, modne w ostatnim czasie torby materiałowe, torby laminowane z nadrukiem oraz ekologiczne opakowania foliowe.


Jako doświadczony producent toreb papierowych dokładamy wszelkich starań, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych Zleceniodawców i zmieniającym się trendom. Oferujemy starannie wykonane torby reklamowe, na których można nadrukować logo firmy i tym samym wypromować swoją markę wśród potencjalnych Klientów. Wykonujemy również ekskluzywne torby papierowe. Każde zamówienie traktujemy z jednakową uwagą i wywiązujemy się z niego zgodnie z ustalonym terminem.


Nasza mocną stroną są atrakcyjne ceny i wiedza pozwalająca dopasować technologie druku do oczekiwanych efektów i nakładów Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a w przypadku pytań prosimy o kontakt.


Efekty naszej pracy możesz oglądać na ulicach największych miast w Polsce, m.in. w Krakowie, Szczecinie, Toruniu i Gdańsku.

 

Joomla SEF URLs by Artio