O Firmie

Firma powstała w 1991 roku.

Od roku 2000 zbieramy doświadczenia w zakresie papierowych i foliowych toreb reklamowych.

Od roku 2008 pogłębiliśmy specjalizację w zakresie wytwarzania i druku na torbach papierowych.

Od roku 2016 wprowadzamy do oferty torby bawełniane.

Domeną firmy są małe i średnie nakłady.

Aktualnie dysponujemy kilkunastoma maszynami drukarskimi i introligatorskimi.

Pozwala nam to na optymalne dopasowanie technologii druku do oczekiwań naszych klientów przy jednoczesnym zachowaniu bardzo atrakcyjnych cen.

Historia toreb papierowych

Torby papierowe wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej zyskują coraz większą popularność. Ich historia sięga II wieku p.n.e., kiedy Chińczycy wykorzystywali do pakowania żywności korę morwy. Jednak losy toreb papierowych, jakie znamy dzisiaj, rozpoczynają się dopiero w XIX wieku. Wtedy – w 1852 roku w Stanach Zjednoczonych – Francis Wolle zaprojektował pierwszą maszynę do ich produkcji. Z kolei maszyna do składania i sklejania toreb papierowych o kwadratowym dnie z 1868 roku to zasługa Margaret Knight. W 1912 roku pojawiły się torby z praktycznymi uchwytami, które znamy do dziś. Obecnie torby papierowe z nadrukiem stanowią element reklamy przedsiębiorstw, które umieszczają na nich swoje logo.

Są niezwykle praktyczne i nie możemy obyć się bez nich codziennie, robiąc, chociażby zakupy – torby papierowe z logo to wszechobecne gadżety reklamowe. Dzięki swojej powszechnej obecności w życiu konsumentów, pomagają zbudować i utrwalić wizerunek marki.

Firma powstała w 1991 r.. Szybko zorientowała się na zapotrzebowanie rynku na opakowania z nadrukiem. Już wówczas dostrzegaliśmy, że tego rodzaju produkty mają szansę stać się niezwykle popularnym elementem działań marketingowych większości znanych firm. W związku z tym postawiliśmy na poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności, a także na sukcesywne powiększanie asortymentu o nowości na rynku. Dzięki takiemu podejściu, stopniowo zyskiwaliśmy coraz więcej zaufanych Klientów, którzy wiedzieli, że współpracując z nami, otrzymają nowoczesne i estetycznie wykonane opakowania.

Z biegiem lat rynek zaczął się zmieniać, a my wyszliśmy naprzeciw nowym trendom i wprowadziliśmy do oferty także ekologiczne torby papierowe, modne w ostatnim czasie torby materiałowe, torby laminowane z nadrukiem oraz ekologiczne opakowania foliowe.

Jako doświadczony producent toreb papierowych dokładamy wszelkich starań, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych Zleceniodawców i zmieniającym się trendom. Oferujemy starannie wykonane torby reklamowe, na których można nadrukować logo firmy i tym samym wypromować swoją markę wśród potencjalnych Klientów. Wykonujemy również ekskluzywne torby papierowe. Każde zamówienie traktujemy z jednakową uwagą i wywiązujemy się z niego zgodnie z ustalonym terminem.

Nasza mocną stroną są atrakcyjne ceny i wiedza pozwalająca dopasować technologie druku do oczekiwanych efektów i nakładów Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a w przypadku pytań prosimy o kontakt.

Efekty naszej pracy możesz oglądać na ulicach największych miast w Polsce, m.in. w Krakowie, Szczecinie, Toruniu i Gdańsku.